PROFESIONĀLI RISINĀJUMI GAISMAS REKLĀMAI

JAUNUMI

GAISMAS BURTI

 

Telpisku gaismas burtu izgatavošana tika veikta no alumīnija profiliem, orgstikla fasādes, LED diodēm, kā arī tika izgatavota speciāla metāla jumta konstrukcija. Mūsu projektu droši variet apskatīt pa ceļam uz Talsiem/Ventpili, kā arī ieturēt tur gardu maltīti - kafejnīca SERPENTĪNS!

 

 

 

LOGU UZLĪMES UN APLĪMĒŠANA

 

Augstas izškirtspējas uzlīmju druka ar matētu laminātu un logu aplīmēšana. Parasti šāda veida projektos visvairāk laika aiziet uz veco uzlīmju demontāžu un loga tīrīšanu. Tāpēc, ja uzlīmes ir paredzētas īstermiņam noteikti iesakam izmantot removable līmplēvi!

 

 

 

IEDVESMAI..

 

Arī šogad apmeklējām Riga Business Forum. Pēc pagājušā gada Brian Tracey, šogad lieliskos iedvesmas stāstos dalijās viens no F1 formalas komandas bosiem un Ričarda Brensona labā roka. Viela pārdomām un jauna enerģija! Can't wait for the next one!

 

 

 

TELPISKS LOGO

 

Iekštelpu interjera logo tiek izgatavots no plastikāta, pēcāk apvilkts ar līmplēvi. Uzstādīšana tika veikta - Liepāja, Ventspils, Jēkabpils, Rēzekne, Daugavpils, Gulbene, Valmiera - divās dienās sanāca kārtīgs roadtrips :)

 

 

 

REKLĀMAS STENDS

 

Reklāmas stends izgatavots no metāla kvadrātcaurulēm, pēcāk cinkots un tam pievienoti riteņi vieglākai pārvietošanai!

 

 

 

LOGO INTERJERĀ

 

Uzņēmuma logo plāksne interjerā uz distanceriem, vienkāršs toties ļoti reprezantabls risinājums!

 

 

 

ORGANISKĀ STIKLA LIEKŠANA

 

Liekts 3mm pienbalts organiskais stikls, kam spīdēs 3 plaknes. Pēcāk šie gaismas kubi kalpos kā kases numuriņi lielveikalā, lai redzētu kuras kases strādā!

 

 

 

JAUNS KOLĒĢIS :)

 

Prieks iepazīstināt ar mūsu metinātāju/montētāju Dmitriju, kurš lepni stāv pie sava pirmā projekta!

 

 

 

TEKSTILA GAISMAS REKLĀMA

 

Gaismas reklāmas priekšējā fasāde ir izgatavota no speciāla backlit tekstila auduma. Pluss šāda veida reklāmām ir neierobežotais laukums jo to iespējams uztaisīt bez savienojuma vietām 3x100metri! Īpaši iecienītās tās ir apģērbu un apavu veikalu tīklos..

 

 

 

PILONA ATJAUNOŠANA

 

Diemžēl dažreiz gadās, ka cilvēkiem ir vēlme izgāzt dusmas uz reklāmām.. Atjaunojām jaunas fasādes pilonam, lai klientiem ir vieglāk atrast meklētos uzņēmumus un savukārt tiem ir reprezentabla vides reklāma!

 

 

 

GAISMAS KASTES

 

Standarta gaismas kastes ar alumīnija profiliem, fasāde aplīmēta ar gaismas filtru līmplēvi, iekšā alumīnija pamatne un LED diodes. Jāatzīst, ka klients sākotnēji neticēja mūsu izdevīgajam piedāvājumam saucot to par nepamatoti lētu.. Izdevās pārliecināt, ka tomēr esam augstas kvalitātes meistari! Klients bija apmierināts ar darba rezultātu un pēc mēneša sekoja jau atkārtots pasūtījums! Šāda veida darbam standartā dodam arī 3 gadu garantiju!

 

 

 

EZĪTIS MIGLĀ

 

Nu tad arī beidzot arī Ogrē jauna un hipsterīga izklaides vieta!

 

 

 

GAISMAS BURTU ATJAUNOŠANA

 

Šoreiz mums tika uzticēts uzdevums - demontēt vecos gaismas burtus, atjaunot, nomainīt apgaismojumu, saskaņot reklāmu jaunajā adresē un uzstādīt.. palielam jau easy :) 

 

 

 

PILSĒTAS ELPA

 

Izkārtne izgatavota no melna alumīnija kompozīta, nodrošinot tai elegantu izskatu un stiprināta pie sienas uz distanceriem ar LED apgaismojuma krišanu uz sienu. Restorāns Pilsētas Elpa atrodas Jelgavas skaistākajā vietā - Pasta salā. Paldies par gardo kafiju :)

 

 

 

GAISMAS REKLĀMA AR IZVIRZĪTU LOGO

 

Gaismas reklāma ar frēzētu priekšējo paneli un pienbaltiem organiskā stikla burtiem. Iekšējais LED apgaismojums nodrošina spilgti izgaismotu logo diennakts tumšajā laikā! Pluss šāda veida reklāmai - nav redzama neviena skrūves vai līmējuma vieta!

 

 

 

EDA BROKASTIS..

 

bez komentāriem.. 

 

 

LOGO UZ DISTANCERIEM


Galvenā klienta prasība - augsta kvalitāte! Telpisks uzņēmuma ''Atkal Jauns Nams'' logo pie ēkās sienas ar LED agaismojumu.

Prieks, ka klients pēcāk atsūta epastu par to, ka viņš ir ļoti apmierināts ar gala rezultātu :)

 

 

 

Gaismas reklāmas veidi - 


Šeit esam mēģinājuši uzskaitīt mūsu klientu populārākos gaismas reklāmas veidus - 

1. gaismas kastes

- ar alumīnija profiliem

- ar plastikāta profiliem

- ar organiskā stikla vai polikarbonāta vai alumīnija fasādi

- ar backlit tekstila vai backlit banera fasādi

2. divpusējas gaismas kastes

- ar dažāda veida metāla hronšteiniem

3. gaismas burti

- ar pienbalto vai day/night organiskā stikla fasādi

4. liektas formas gaismas reklāma

- iekštelpu vai āra

5. dažāda veida reklāmas izkārtnes ar ārējo apgaismojumu (prožektoriem)

 

Patiesi tie ir tikai daži veidi un iespējas.. Lai neapjuktu šajā lielajā izvēlē, sazinies ar mums un mēs tev palīdzēsim/konsultēsim - +371 26429517, info@gaismaskastes.lv


 

Sadarbības paplašināšana


Sākoties pavasarim esam atraduši sev lieliskus sadarbības partnerus - Poligrāfijai, Prezentreklāmai, Mobilo stendu izgatavošanai. Noteiktie iesakām arī Jums izmantot šī viena no lielākajiem reklāmas izstrādes uzņēmumiem pakalpojumus!

 

http://www.reklamasveikals.lv/lv

 

 

Izstādes apmeklējums - Viscom Messe Dusseldorf 2013

 


Novembra sākumā uzņēmuma darbinieki apmeklēja vienu no Eiropas lielākajām reklāmas izgatavošanas izstādēm. Iegūti 2 jauni sadarbības partneri, 1 jauna biznesa ideja, iepazīta Bulgāru kvalitāte, 3 reizes KFC apmeklēts. Lieki teikt - brauciens izdevās!

Sīkak par izstādi –

http://www.viscom-messe.com/review_viscom_duesseldorf_2013_67.html

 

 

Atzinība :)SIA Vides reklāmas risinājumi saņem atzinību no Rīgas domes izglītības, kultūras un sporta departamenta!

2013. gada novembrī bija patiess prieks uzņemties jaunu, līdz šim vēl nerealizētu vides projektu izgatavošanu, ar mums sazinājās projekta mākslinieces Diāna Janušone un Karīna Sidorova. Projekta gaitā tika izstrādāts tehniskais risinājums un izgatavoti 2 vides objekti, ar šiem darbiem veiksmīgi tika startēts festivālā ‘’Ziemassvētku egļu ceļš’’.